Bydlete v zrekonstruovaném, a vybaveném bytě

Nemáte rádi staré, vybydlené byty a domy s poškrábanou podlahou a omlácenými rohy? Hnusí se vám panelové domy s umakartovým jádrem? Potom vás bydlení v našich bytech příjemně překvapí vysokým komfortem.

Všechny pronajímané byty v naší nabídce prošly důkladnou rekonstrukcí, takže se budete stěhovat takřka do nového. Bez obav můžete do pronajatého bytu pozvat jakoukoli návštěvu, aniž byste se museli stydět za nevkusné tapety, neudržované společné prostory a podobně. Rekonstrukce námi nabízených bytů k pronájmu zahrnula i nové zdivo, rozvody elektřiny, vody, kanalizace, podlahy apod. Prohlédněte si naší nabídku: byty k pronájmu v Berouně, Hořovicích a okolí.

Nové kuchyně a koupelny ve všech bytech k pronájmu

Samozřejmostí jsou i nově zrekonstruované koupelny, které vyhoví i těm nejnáročnějším nájemníkům bytu. V precizně opravených koupelnách vás nebudou trápit plesnivé spáry, které podcenil předchozí nájemník pronajatého bytu či majitel bytu. Zcela nové koupelny odpovídají vysokým standardům. Nesmí chybět ani kvalitní kuchyňská linka s dostatečně velkou pracovní plochou, ve které bez obtíží uvaříte menu o několika chodech. Důležitý je i dostatečný úložný prostor. V naší kuchyni už se vám nestane, že nebudete mít kde uložit všechny hrnce a talíře.

Základní zařízení a nábytek v každém bytu k pronájmu

Součástí pronájmu bytů z naší nabídky v Berouně, Hořovicích a okolí je i základní vybavení a nábytek. Najdete zde tak vše potřebné pro to, abyste se mohli okamžitě nastěhovat do bytu bez nutnosti shánět narychlo a značně nevýhodně základní zařízení, bez kterého se zrcátka neobejdete ani jednu noc. V každém bytě najdete prostornou lednici s malým mrazákem, sporák, postel s kvalitním roštem a stůl se židlemi. Nezapomínáme ani na osvětlení všech místností a nechybí například vkusné závěsy, které rázem zútulní celý pronajatý byt. Celek dělají detaily, proto ve všech bytech k pronájmu najdete i zrcadla, věšáky a další nezbytné doplňky, které vám ihned po nastěhování do bytu značně usnadní zabydlování.

Připravujeme pro vás aplikaci domia

Nepropásněte žádnou z nabídek bydlení v Berouně, Hořovicích a okolí.Stahujte již brzy zdarma!

Již od
roku

2015
6

Bytových
domů

68

Bytů
k pronájmu

8

Komercí
k pronájmu