Připravujeme pronájem nových bytů v Berouně

Chcete bydlet v atraktivní lokalitě Berouna? Záleží Vám na kvalitním, moderním a komfortním bydlení? Pokud hledáte příjemné bydlení v Berouně obklopené zelení, s dobrou dostupností do centra, kontaktujte nás! Lákavé bydlení v nájemních bytech v Berouně s dostupností přírody nabízí vynikající benefity, které si zamilujete! Bydlete výhodně a pořiďte si pronájem bytu bez realitky od společnosti Domia za dobrou cenu. Dostupné bydlení v Berouně můžete mít i Vy!

Moderně zařízené byty k pronájmu v Berouně

Víme, že kvalitní bydlení v Berouně je základem pro lepší život bez zbytečných starostí. Nabízíme Vám moderně zařízené byty k pronájmu v Berouně. Každý byt je vybaven vším, co potřebuje ke svému životu. Samozřejmostí jsou všechny vymoženosti moderní techniky, vybavená kuchyně, pohodlné lůžko, nové koupelny, internet. Všechny bytové jednotky disponují vlastní koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem, místem pro pračku, zrcadlem a WC. Každý byt k pronájmu bez realitky má vlastní kuchyňský kout vybavený kuchyňskou linkou se spotřebiči včetně lednice.

Svým klientům se snažíme maximálně vyjít vstříc a těší nás jejich spokojenost, proto v rámci našich služeb vám poskytneme i nadstandardní servis a v případě potřeby jsme připraveni okamžitě řešit případné poruchy, které by se mohly objevit.

Lokalita nájemních bytů

Praktická poloha a výborná občanská vybavenost Vám zaručí vaši maximální spokojenost. Bytový dům v Berouně, který nabízí bytové jednotky k pronájmu o dispozici 1+kk a 2+kk má atraktivní lokalitu, ze které máte všude blízko. V okolí najdete menší obchody s potravinami, ale i školu, poštu, lékárnu, restaurace i kino. Ať už se rozhodnete trávit volný čas ve znamení kultury nebo procházkou po krásném parku – Městské hory, ve kterém si můžete dopřát relax, obojí jsou vzdáleny jen pár minut pěšky. Do úplného centra města se dostanete do deseti minut. Byt k pronájmu v Berouně si můžete rezervovat už nyní. Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte nás, prosím online nebo telefonicky.

Připravované dispozice bytů a cena nájmu:

  • Bytové jednotky o dispozici 1 + KK, měsíční nájem 6500 Kč + 2000 Kč energie. Kauce 8500 Kč.
  • Bytových jednotek o dispozici 2 +KK, měsíční nájem 7500 Kč + 2000 Kč energie. Kauce 9500 Kč.

Rezervace prohlídky možná na info@domia.cz.

Připravujeme pro vás aplikaci domia

Nepropásněte žádnou z nabídek bydlení v Berouně, Hořovicích a okolí.Stahujte již brzy zdarma!

Již od
roku

2015
6

Bytových
domů

68

Bytů
k pronájmu

8

Komercí
k pronájmu