Připravujeme nové byty k pronájmu v Hořovicích

Společnost Domia připravuje nové byty v Hořovicích. Byty na pronájem bez realitky budou nabízet komfortní podmínky za příjemnou cenu. Projekt je výjimečný svou polohou, příjemným prostředím, provedením, dostupností, financováním i občanskou vybaveností. Nabízí vše, co moderní bydlení může představovat.

Pronájem nového bytu bez realitky

Připravujeme pro Vás moderně zrekonstruované byty k pronájmu v žádané lokalitě Hořovic. Budete mít na výběr dispozic 1+kk, 2+kk. Rekonstrukce bytového domu, tak i nájemních bytů samotných byla zahájena v tomto roce, plánované dokončení v polovině roku 2019.

Rekonstrukce zahrnuje nové rozvody elektřiny, kanalizace, vody, nové podlahy, snížené stropy, nová fasáda. Každá bytová jednotka sestává z koupelny s toaletou a sprchovým koutem a z prostorné ložnice nebo dvou pokojů v případě 2+kk, a samozřejmě nesmí chybět kuchyň.

Vybavení nájemních bytů v Hořovicích

Byty k pronájmu v Hořovicích jsou opravdu velmi pěkné a příjemné na bydlení a nabízejí vysoký komfort pro nadcházejících nájemníky. Byty k pronájmu bez realitky v bytovém domě v Hořovicích budou pronajímány včetně částečného zařízení, což vám usnadní stehování a starosti při řešení zařizování. K dispozici zde bude moderní kuchyňská linka s digestoří, trouba s varnou deskou a lednice. Prostory koupelny jsou zcela nové a nepoužívané a naleznete zde kromě sprchového koutu a umyvadla i místo pro pračku.

Byty k pronájmu v Hořovicích se Vám odvděčí příjemnou atmosférou a pohodlným bydlením. Přijďte se sami přesvědčit, že i celý bytový dům je ve výborném stavu po revitalizaci. Byt k pronájmusi můžete rezervovat už nyní. Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte nás, prosím online nebo telefonicky.

Připravované dispozice bytů a cena nájmu:

  • 2 bytové jednotky o dispozici 1 + KK, měsíční nájem 6500 Kč + 2000 Kč energie. Kauce 8500 Kč.
  • 6 bytových jednotek o dispozici 2 +KK, měsíční nájem 7500 Kč + 2000 Kč energie. Kauce 9500 Kč.

Rezervace prohlídky možná na info@domia.cz.

Připravujeme pro vás aplikaci domia

Nepropásněte žádnou z nabídek bydlení v Berouně, Hořovicích a okolí.Stahujte již brzy zdarma!

Již od
roku

2015
6

Bytových
domů

68

Bytů
k pronájmu

8

Komercí
k pronájmu