Pronájmy bytů v Berouně a okolí

Žádná provize realitní kanceláři! Byty a obchodní prostory pronajímáte vždy přímo od majitele nemovitosti.

Najděte nájemníka a získejte 500 Kč

Doporučte nás a získejte odměnu za každého nového nájemce.

Proč bydlet u nás

Přestěhujeme vás

Stěhovací tým pro každého nového nájemníka

Chci vědět více

Žádné provize RK

Pronajímáte vždy od majitele, bez účasti realitní kanceláře

Chci vědět více

Neustálý servis

V případě potíží nás kontaktujte, každý problém obratem vyřešíme

Chci vědět více

Navrhněte vylepšení

Potřebujete nové osvětlení, nábytek nebo něco jiného?

Chci vědět více

DOMIA standard

Bydlíte vždy v zrekonstruovaném, a vybaveném bytě

Chci vědět více
Je nám líto, ale všechny naše prostory jsou momentálně obsazeny
Tip: Sdělte nám svou představu, abychom vás mohli kontaktoval jako první!

Hořovice - Centrum, Pražská 15

Sklad, 160 m2 15.000 Kč + 2.000 Kč měsíčně

Nabízíme pronájem skladových/výrobních prostor v centru města Hořovic.

Zobrazit

Nový pronájem bytu a pohodové stěhování bez starostí

Děsí vás představa blížícího se stěhování? Máte pocit, že to nemůže jít tak hladce? Při pohledu na hromady věcí se mnohdy může zdát, že pronájem nebo koupě bytu bez realitky byl ten nejmenší problém. Díky našim vyzkoušeným 5 krokům zvládnete balení i stěhování bez nečekaných komplikací. A hlavně bez zbytečného stresu!

číst dále

Jak si získat majitele při pronájmu bytu

Podařilo se vám konečně po dlouhém hledání najít byt k pronájmu bez realitky, který odpovídá vašim představám, ale máte obavy, že vám jej někdo „vyfoukne“? Potom neponechejte nic náhodě a dobře se u majitele uveďte. I následně se snažte s majitelem udržovat korektní vztah.

číst dále

Pronájem bytů a nebytových prostor v Berouně a okolí

Pronájem bytu bez realitky se těší čím dál větší oblibě ze strany našich klientů. A samozřejmě vzbuzuje čím dál větší nechuť u realitních makléřů. Není se čemu divit! Realitní kanceláře často shrábnou tučnou provizi, aniž by jim záleželo na vaší spokojenosti. Pronájem bytu nebo komerčních prostor je však závažným krokem, a proto je žádoucí spolupracovat s profesionály, kteří své práci rozumí a zároveň je pro ně potěšením. My se na trhu s nemovitostmi pohybujeme již více než dvacet let a zkušenosti, které jsme za tuto dobu získaly, nám pomáhají neustále vylepšovat naše služby.

Pěkné byty k pronájmu za příznivé ceny

Hledáte-li pronájem bytu v Berouně, pak jste na správném místě! Oblast našeho působení se však neomezuje pouze na Beroun. Také vám nabízíme pronájem bytů v Hořovicích, rovněž s výbornou dopravní dostupností do Prahy. Všechny námi nabízené byty prošly důkladnou rekonstrukcí a disponují základním vybavením a nábytkem, takže vám odpadnou nepříjemné starosti se zařizováním.

Byty a obchodní prostory na dobré adrese

Zprostředkujeme rovněž i pronájem obchodních prostor na lukrativních místech. Právě výběr vhodného místa je pro podnikání klíčový. Chápeme však, že v začátcích podnikání si nemůžete do obchodních prostor investovat horentní sumy, proto nabízíme pronájmy nebytových prostorBerouně, Hořovicích a okolí za příznivé ceny.

Komplexní služby pro vaši maximální spokojenost

Uvědomuje si, že podepsáním nájemní smlouvy k bytu nebo obchodnímu prostoru vaše starosti nekončí, proto vám chceme celý proces co nejvíce usnadnit. Naše služby tedy zahrnují i stěhování ve vámi stanovenou dobu, včetně poskytnutí obalového materiálu. Dále vám nabízíme neustálý servis, který vám pomůže rychle vyřešit jakékoli nečekané problémy. Rovněž velmi uvítáme vaše připomínky na zlepšení našich služeb a náměty na další vybavení námi nabízených bytů v Berouně a okolí.