Kdo jsme

Společnost DOMIA je poskytovatelem bydlení a komerčních prostor k pronájmu v Berouně, Hořovicích a okolí. Již více než 25 let se zabýváme výstavbou a rekonstrukcemi nemovitostí, jež vám rádi pronajmeme ať už k osobním, nebo podnikatelským záměrům. Jsme přímo majitelé nemovitostí, proto se o ně pečlivě staráme a záleží nám na jejich stavu. Vytvoříme vám ideální podmínky pro bydlení nebo jejich komerční užívání. Všechny naše domy dodržují vysoko zavedené DOMIA standardy a odpovídají nejvyšším nárokům.

Proč bydlet v Berouně nebo Hořovicích

Beroun je téměř dvacetitisícové město vzdálené jen 15 minut od hlavního města. Středočeské město na spojnici Prahy a Plzně. S velmi výhodnou polohou v blízkosti Prahy souvisí i vysoká životní úroveň. Velkou výhodou jsou však mnohem příznivější ceny služeb a ubytování. Stejně tak je tomu i v případě pronájmů bytů, obchodů, komerčních prostor, skladů a garáží nabízených naší zavedenou společností DOMIA. Beroun i Hořovice májí navíc rozhodně co nabídnout. Jedná se o město s opravdu bohatou historií, o čemž svědčí i jeho historické centrum, které bylo v roce 1992 vyhlášeno městskou památkovou rezervací. Vyžití zde najdou milovníci kultury. Každý rok se zde konají vyhlášené hrnčířské trhy, prestižní mezinárodní hudební festival Talichův Beroun a mnoho dalších akcí. Ani sportovci zde nebudou strádat. Řeka Berounka je rájem vodáků, ale učarujeme vám jistě i malebná okolní příroda Křivoklátska či Českého krasu.

Spokojený klient je pro nás na prvním místě

Naše dobré jméno je pro nás velmi důležité, proto se ke každému nájemníkovi snažíme přistupovat individuálně. Věříme, že spokojený zákazník je vždy tou nejlepší reklamou, takže přestěhováním naše starost o jeho spokojenost rozhodně nekončí. Poskytujeme široký servis, který ocení zejména časově vytížení lidé.

Nabízíme byty, domy, obchody a pozemky k pronájmu

Prohlédněte si naši nabídku bytů k pronájmu, obchodů a skladů k pronájmu, připravovaných bytůk pronájmu i připravovaných obchodů k pronájmu. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku vašeho nového domova. Všechny naše prostory pronajímáme bez provize realitní kanceláře. Byt nebo obchodní prostor pronajímáte vždy od majitele nemovitosti.

Připravujeme pro vás aplikaci domia

Nepropásněte žádnou z nabídek bydlení v Berouně, Hořovicích a okolí.Stahujte již brzy zdarma!

Již od
roku

2015
6

Bytových
domů

68

Bytů
k pronájmu

8

Komercí
k pronájmu