Beroun – Arnoltova ulice 340

6 nabídek nemovitostí v Berouně a Hořovicích

Beroun – Arnoltova ulice 340
Plně obsazeno0

STANDARD BYTŮ DOMIA

Prohlédněte si jednotný standard našich nově zrekonstruovaných bytů k pronájmu.

Naše nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byty a obchodní prostory pouze v našem vlastnictví a bez provize RK.

Bytový dům leží na hlavní berounské ulici. Plzeňská ulice vyniká velmi dobrou dostupností městské hromadné dopravy. Nájemní dům se nachází v bezprostředním sousedství Městské hory, nádherného parku, v němž má své místo i rozhledna a populární medvědárium. Budete to tedy mít jen pár kroků a budete v moci relaxovat uprostřed přírody. Po náročném pracovním dni se budete moci uvolnit i na nedalekém krytém bazéně.

Základní informace:

Rekonstrukce:
2015-2016
Podlahová plocha (metráž):
402 m²
Adresa:
Arnoltova 340, Beroun
K nastěhování:
Plně obsazeno0

Využití:

Byty
Stáhnout aplikaci Sledujte nás

STANDARD BYTŮ DOMIA

Prohlédněte si jednotný standard našich nově zrekonstruovaných bytů k pronájmu.

Podrobný popis nemovitosti:

I přes lukrativní lokalitu v samotném centru Berouna nabízí byty k pronájmu s příjemný výhled do dvora a zeleně. V těsné blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, tedy obchody, základní škola, autoservis, čerpací stanice a supermarkety Penny Market a Kaufland. Nechybí ani vyhlášené restaurace. Kousek to budete mít i do rodinného pivovaru Berounský medvěd.

Komfortní bydlení v novém

Celá budova prošla důkladnou rekonstrukcí. V pronajatém bytě tedy najdete nejen nová plastová okna, ale především novou kuchyňskou linku, ve které bude radost vařit. Samozřejmostí je i nově zrekonstruovaná koupelna respektující současné trendy v bydlení. Součástí bytů k pronájmu je i základní vybavení, což vám jistě usnadní stěhování a následné zařizování. U domu nebudete mít sebemenší problémy s parkováním, na ulici vždy najdete volné místo, ale pro váš větší klid je vám k dispozici parkoviště i ve dvoře domu.

Prvotřídní servis

Nejde nám však o pouhý pronájem bytů v Berouně, Hořovicích a okolí. Naším cílem je nabídnout vám komplexní služby, které vám pomohou nejen najít pěkný byt k pronájmu bez realitky, ale také vám usnadní stěhování. Kromě možnosti přestěhování vám nabízíme i nepřetržitý servis a okamžitou pomoc při řešení nečekaných problémů. Spolupracujeme s pečlivě prověřenými řemeslníky, kteří neprodleně odstraní jakoukoli závadu. Zapomeňte tedy na vybydlené nájemní byty, za které chtějí realitní makléři nehorázné sumy.

Prohlédněte si nabízené byty a obchodní prostory k pronájmu:

Naše nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byty a obchodní prostory pouze v našem vlastnictví a bez provize RK.

Naše další nemovitosti

Připravujeme pro vás aplikaci domia

Nepropásněte žádnou z nabídek bydlení v Berouně, Hořovicích a okolí.Stahujte již brzy zdarma!

Již od
roku

2015
6

Bytových
domů

68

Bytů
k pronájmu

8

Komercí
k pronájmu