Beroun – Politických vězňů 2

6 nabídek nemovitostí v Berouně a Hořovicích

Beroun – Politických vězňů 2
Plně obsazeno0

STANDARD BYTŮ DOMIA

Prohlédněte si jednotný standard našich nově zrekonstruovaných bytů k pronájmu.

Naše nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byty a obchodní prostory pouze v našem vlastnictví a bez provize RK.

Bytový dům Beroun Centrum I vám nabízí komfortní pronájem bydlení v bezprostřední blízkosti historického centra města Berouna. Nájemní dům je vzdálený pouhých 250 metrů vzdušnou čarou od Husova náměstí. Lokalita tedy vyniká výbornou občanskou vybaveností.

Základní informace:

Rekonstrukce:
1999-2015
Podlahová plocha (metráž):
1040 m²
Adresa:
Politických vězňů 2, Beroun
K nastěhování:
Plně obsazeno0

Využití:

Byty
Stáhnout aplikaci Sledujte nás

STANDARD BYTŮ DOMIA

Prohlédněte si jednotný standard našich nově zrekonstruovaných bytů k pronájmu.

V blízkém okolí nájemního domu najdete poštu, lékárnu, kino a množství oblíbených restaurací. Rovněž zastávka městské hromadné dopravy je vzdálena pouhých 3-5 minut chůze. Přesto se však jedná o velmi klidnou lokalitu, neboť bytový dům se nenachází na hlavní ulici. Dům leží v bezprostředním sousedství Městské hory. Tento nádherný park je jako stvořen ke každodenním procházkám i nejrůznějším sportovním aktivitám, například k běhání. Jeho součástí je také rozhledna s nádherným výhledem na historické centrum a populární medvědárium.

Pronájem bytů v perfektním stavu bez provize RK

Celý bytový dům je ve velmi dobrém stavu, stejně jako jednotlivé byty k pronájmu. Jedná se o byty spíše menších dispozic, které jsou už částečně zařízené nezbytným vybavením, což vám značně usnadní stěhování a následné zařizování pronajmutého bytu. Jedná se samozřejmě o dostatečně prostornou kuchyňskou linku, ale nechybí ani základní spotřebiče a nábytek, bez kterého se v prvních dnech po nastěhování nelze obejít. Samozřejmostí jsou nová plastová okna a pěkné, moderní koupelny. U domu je dostatek parkovacích míst.

Kompletní služby pro váš klid

Součástí našich služeb je nejen pronájem bytů a komerčních prostor v Berouně, Hořovicích a okolí, ale zahrnují rovněž rychlé přestěhování ve vámi stanovený den i hodinu. V rámci našich služeb vám poskytneme i nadstandardní nepřetržitý servis a v případě potřeby jsme připraveni okamžitě řešit případné poruchy, které by se mohly objevit. Přesvědčte se o tom, že pronájem bez realitky vám nejen ušetří peníze vynaložené na provize, ale také spoustu starostí a nepříjemností.

Prohlédněte si nabízené byty a obchodní prostory k pronájmu:

 

 

Naše nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byty a obchodní prostory pouze v našem vlastnictví a bez provize RK.

Naše další nemovitosti

Připravujeme pro vás aplikaci domia

Nepropásněte žádnou z nabídek bydlení v Berouně, Hořovicích a okolí.Stahujte již brzy zdarma!

Již od
roku

2015
6

Bytových
domů

68

Bytů
k pronájmu

8

Komercí
k pronájmu