Hořovice – Pražská 15

6 nabídek nemovitostí v Berouně a Hořovicích

Hořovice – Pražská 15
Plně obsazeno0

STANDARD BYTŮ DOMIA

Prohlédněte si jednotný standard našich nově zrekonstruovaných bytů k pronájmu.

Naše nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byty a obchodní prostory pouze v našem vlastnictví a bez provize RK.

Dům leží v samém srdci města Hořovice, na hlavní třídě. Pražská ulice je zárukou prvotřídní občanské vybavenosti. Přímo naproti bytovému domu se nachází pobočka pošty i obchodní dům a v bezprostřední blízkosti najdete nejen velké množství obchodů, ale i vyhlášených restaurací. Díky jeho lukrativní poloze nedaleko Palackého náměstí, budete mít centrum Hořovic na dosah.

Základní informace:

Rekonstrukce:
2017-2018
Podlahová plocha (metráž):
702 m²
Adresa:
Pražská 15, Hořovice
K nastěhování:
Plně obsazeno0

Využití:

Byty
Skladové prostory
Stáhnout aplikaci Sledujte nás

STANDARD BYTŮ DOMIA

Prohlédněte si jednotný standard našich nově zrekonstruovaných bytů k pronájmu.

Podrobný popis nemovitosti:

Bytový dům leží také na dohled od hořovického zámku, který je místem konání mnoha kulturních událostí. Tuto lokalitu si zamilujete i díky nádhernému zámeckému parku, který přímo vybízí k odpočinku v přírodě. Přitom jen pár kroků od domu. Samozřejmostí je i velmi dobrá dostupnost městské hromadné dopravy.
Krásné zrekonstruované byty k pronájmu

Celý bytový dům prošel citlivou, ale důkladnou rekonstrukcí, takže je připraven nabídnout vám komfortní bydlení v pronajímaném bytě odpovídající nejvyšším nárokům. Samozřejmostí jsou nové koupelny a kuchyně, ale v nájemních bytech najdete i základní vybavení, které vám značně usnadní stěhování a zařizování. K domu náleží také pozemek s parkovištěm, takže ani v rušném centru města nebudete mít sebemenší problém s parkováním.

Profesionální služby od A do Z

Svěřte starost o své pronájem bytu v Hořovicích do rukou skutečným profesionálům, kteří své práci opravdu rozumí. Zajišťujeme pronájem bytů, skladů a obchodů v Hořovicích, Berouně a okolí už mnoho let a máme za sebou spoustu spokojených klientů. Uvidíte, že pronájem bytu lze snadno a bez jakéhokoli rizika sehnat i bez realitky. Ušetříte nejen za přemrštěné provize, ale také se nebudete muset bát, že narazíte na neseriózního makléře. My vám rádi nabídneme pomoc i se stěhováním a následně vám poskytneme nepřetržitý servis, díky němuž vám odpadnou starosti s nenadálými opravami, které by se případně mohly objevit.

Prohlédněte si nabízené byty a obchodní prostory k pronájmu:

Naše nemovitosti

Nabízíme k pronájmu byty a obchodní prostory pouze v našem vlastnictví a bez provize RK.

Naše další nemovitosti

Připravujeme pro vás aplikaci domia

Nepropásněte žádnou z nabídek bydlení v Berouně, Hořovicích a okolí.Stahujte již brzy zdarma!

Již od
roku

2015
6

Bytových
domů

68

Bytů
k pronájmu

8

Komercí
k pronájmu